Blog

Noiembrie, 2006 – Comunicat OSB

Vasile Lozovan Comunicate de presa, Presa
0

Luni in data de 27 noiembrie 20006, la ora 11:00 Organizatia Studentilor Basarabeni din Timisoara va organiza o conferinta de presa la Cafeneaua Papilon din Piata Unirii. Vor fi prezentate trei proiecte pe care asociatia noastra le va desfasura saptamana viitoare: lansarea unui portal pentru o mai buna comunicare si informare a tinerilor basarabeni veniti la studii in Romania, Cupa ONG-urilor la Biliard cu participarea a 9 organizatii nonguvernamentale din Timisoara si o excursie organizata pentru a treia oara de asociatia noastra in centrul cultural-istoric de Ziua Nationala a Romaniei la Alba Iulia.

Pentru mai multe detalii, va asteptam luni la Papilon.

Alexandru Risneac
Presedinte OSB

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *